Partager



 




Ksiaz CH.EU.YOUTH 21-24/08/2014


LIST OF COMPETITORS 

































































































































































































































































































































































































































































































NR


NAME


CLASS


COUNTRY


1

*SCHOFTNER Andrea

CHILD

 AUT

2

*STRAUHS Lena

CHILD

 AUT

4

*QVIST Magnus

CHILD

 DEN

5

*MERCADIER Noemie

CHILD

 FRA

6

*WHELDON Megan

CHILD

 GBR

7

*SMITH Grace

CHILD

 GBR

8

*MARIA TISCHER Lisa

CHILD

 GER

9

*HUSGENS Anna

CHILD

 GER

10

*SZALLER Zsófia

CHILD

 HUN

11

ROZMáN Tímea

CHILD

 HUN

12

*MARGITAI Máté

CHILD

 HUN

13

*LUNARDON Ray

CHILD

 ITA

14

*BOGACZ Weronika

CHILD

 POL

16

*MORTENSEN Oskar

CHILD

 SWE

17

*HOLLMULLER Marie Theres

JUNIO

 AUT

18

*GOSWEINER Viktoria

JUNIO

 AUT

19

*JOHANSEN Mikkel Kruse

JUNIO

 DEN

20

*BUCHWALD Maria

JUNIO

 DEN

21

ROMANOFF Olga

JUNIO

 FRA

22

*LE NY Apolinne

JUNIO

 FRA

23

*LENORMAND Valentine

JUNIO

 FRA

24

*SNOW Jay

JUNIO

 GBR

25

*WILKINSON Tara

JUNIO

 GBR

26

VILLER Emily

JUNIO

 GBR

27

ALVIS Katy

JUNIO

 GBR

28

*WAGNER Christina

JUNIO

 GER

29

*NOLTE Pia-Chantal

JUNIO

 GER

30

CHLADEK Jana

JUNIO

 GER

32

*ÉRSEK Anett

JUNIO

 HUN

33

SZAJKó Liliana

JUNIO

 HUN

34

*GENZWEIN Marina

JUNIO

 HUN

35

KENEZ Fruzina

JUNIO

 HUN

36

*LUNARDON Jasmine

JUNIO

 ITA

37

SCZEPANIAK Jakub

JUNIO

 POL

38

*GIELEC Szymon

JUNIO

 POL

39

*ICKIEWICZ Dominka

JUNIO

 POL

40

MURALEVA Maria

JUNIO

 RUS

41

*KRISTIANSEN Linnea

JUNIO

 SWE

43

*KERMER Sarah Louise

YOUNG

 AUT

44

*GOSWEINER Patrick

YOUNG

 AUT

45

*KONGSTED Sofie Amalie (H

YOUNG

 DEN

46

KRISTIANS Mads Østergaard

YOUNG

 DEN

47

*SLOTH Jannich

YOUNG

 DEN

48

*FILLON Louise

YOUNG

 FRA

49

*ROMANOFF Tania

YOUNG

 FRA

50

HODGSON Michael

YOUNG

 GBR

51

*MANSI-CLARK Charlotte

YOUNG

 GBR

52

*MILNER Stephanie

YOUNG

 GBR

53

EITZMANN Timo

YOUNG

 GER

54

KESSLER Jovanca Marie (H)

YOUNG

 GER

55

*MEINECKE Marcella (H)

YOUNG

 GER

56

*WEBER Katharina (H)

YOUNG

 GER

57

*PALOVICS David

YOUNG

 HUN

58

*KOVáCS Zsófia

YOUNG

 HUN

59

*CASOTTI Mirko (H)

YOUNG

 ITA

60

SWIECICKA Monika (H)

YOUNG

 POL

61

*NOWACKI Filip

YOUNG

 POL

62

HAUSSMANN Elzbieta

YOUNG

 POL

63

*KILANCZYK Marcin (H)

YOUNG

 POL

64

KOCIENBA Tomasz (H)

YOUNG

 POL

65

RYABINKINA Elizaveta

YOUNG

 RUS

66

*GUSTAVSSON Emma

YOUNG

 SWE

67

*WIGREN Linda

YOUNG

 SWE

68

JELINKOVA Marketa

1HORS

 CZE

69

PESTMAN Rudol

1HORS

 NED

72

BUCHWALD Udo

1HORS

 DEN

73

DAVIK Eivind

1HORS

 NOR

75

JOHANNESEN Wenche

1HORS

 NOR

76

KWIATEK Bartlomiej

1HORS

 POL

77

KWIATEK Weronika

1HORS

 POL

78

KOSTRZEWA Adrian

1HORS

 POL

79

CHODKIEWICZ Alicja

1HORS

 POL

80

SEBASTIAN Bogacz

1HORS

 POL

82

HESLO Glen

1HORS

 SWE

83

BLOMBERG Anneli

1HORS

 SWE

84

LIND Camilla

1HORS

 SWE

85

CHODKIEWICZ Alicja

1HORS

 POL

86

WIDALSKI Sebastian

1HORS

 POL

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)






  Commentaires